O nás

Květiny Ruská

Jsme květinářství v Jičíně s dlouholetou tradicí, dvě kamarádky, které tuto práci milují a splní každé Vaše přání. Zakládáme si na tom, aby zboží bylo vždy čerstvé, takže u nás nenajdete přetékající pulty zvadlých květů, ale nádherné svěží květiny.

Rády podporujeme lokální malé pěstitele a vybírame pro Vás to nejkvalitnější zboží. V posledním roce jsme zapracovaly i na novém interiéru prodejny a na "čekací zóně", aby jste se u nás cítili jako doma. Vážeme narozeninové, svatební, ale i smuteční kytice a rády Vám květinu kamkoliv doručíme.

V našem obchodě též seženete hřbitovní svíčky, plastové a keramické květináče a zahradní keramiku. Na jaře Vám rády osadíme truhlíky nebo misky. V létě uvážeme květiny na svatbu, včetně výzdoby. Na podzim myslíme na Vaše blízké, co už nejsou mezi námi a nabízíme široký sortiment dušičkového zboží a v zimě Vám vyrobíme adventní věnce a svícny dle přání. 

Nechce se Vám nikam jezdit? Nemáte čas? Nebo chcete někoho překvapit doma, či v zaměstnání? My Vám květinu doručíme se vzkazem nebo drobným dárkem. Po Jičíně rozvážíme zcela zdarma a do okolí za pár "kaček" 

Květiny vážeme s láskou a každému na míru...

 

 

 

Lucie Veselá - Lučina  

Floristka Lučina je technický mozek firmy, opraví vše, co se v obchodě rozbije. Webmaster a správce Instagramu 😁

 

 

 

 

Kateřina Bryscejnová - Kačena 

Floristka Kačena je estetický mozek firmy. Nazdobí, načančá, bez jejích schopností by obchod neměl své kouzlo, účetní a správce Facebooku 😁

kvetinyruska_o_nas.jpg
© 2017 Květiny Ruská | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.